2017-12-06

Po raz czwarty GDAKKI wraz z przyjaciółmi angażują się w zbiórkę na Szlachetną Paczkę!
To przewspaniała inicjatywa, dzięki której możemy bardzo pomóc potrzebującej rodzinie i sprawić żeby tegoroczne święta były dla niej szczęśliwe.
Gorąco zachęcam do wzięcia udziału w zbiórce, zarówno członków klubu, kursantów, sympatyków oraz wszystkich znajomych.
Wierzę że IM MNIEJ CZASU tym WIĘCEJ DZIAŁANIA, i że uda nam się sprostać wszystkim potrzebom rodziny!
Otwórzcie swoje serca i pomóżmy wszyscy razem skompletować paczkę!

ZBIÓRKA ARTYKUŁÓW I ŚRODKÓW PIENIĘŻNYCH
Można wysyłać pieniądze już teraz. Dzięki temu będziemy mieli więcej czasu na zakup wszystkich potrzebnych rodzinie artykułów.
Można także wspomóc rodzinę RZECZOWO. Artykuły będzie można przynieść do Tamary (kontakt niżej) albo sali w Bratniaku na PG w godzinach odbywania się kursu OT. Bardzo prosimy zwrócić uwagę na listę najpotrzebniejszych artykułów

DANE DO PRZELEWU:
Tamara Kanecka
29 1560 0013 2603 4608 3000 0001 GETIN Noble Bank
Tytuł: Szlachetna Paczka 2017

FINAŁ AKCJI
Budynek Bratniak na terenie Politechniki Gdańskiej w godzinach 18:30 - 20:00 s.402 dnia 6 grudnia (środa) (miejsce zostanie jeszcze potwierdzone).
Podczas finału czeka nas pakowanie prezentów, pamiątkowe zdjęcie oraz złożenie życzeń na świątecznej kartce.

KOMU POMAGAMY?
W tym roku kompletujemy paczkę dla Pani Katarzyny (65 l.) mieszkającej z synem Adamem (42 l.), który cierpi na schizofrenię. (Sopot)

Pani Katarzyna (65 l.) mieszka z synem Adamem (42 l.), który cierpi na schizofrenię. Osiem lat temu tragicznie zginęła za granicą dwójka dzieci pani Katarzyny, w wyniku czego doznała załamania
psychicznego i trafiła do szpitala. Pani Katarzyna jest bardzo schorowaną osobą, jest na emeryturze, a Pan Adam, ze względu na chorobę, nie może podjąć pracy. Przychody rodziny z renty, emerytury i zasiłku pielęgnacyjnego wynoszą 1756 zł. Po odliczeniu kosztów związanych z utrzymaniem mieszkania, dochód na członka rodziny wynosi 343 zł. Kobieta nie poddała się jednak i wyszła z depresji, teraz jest pogodna i uśmiechnięta. Cieszy się naturą, uwielbia spacery po lesie i robi syropy z owoców. Pan Adam natomiast pomaga mamie w codziennych czynnościach. Najważniejsza dla rodziny jest nowa lodówka, ponieważ stara się zepsuła. Potrzebna jest odzież ponieważ jest droga i rodziny na zakup nie stać. Rodzinie przydałby się również komplet kołdry i pościeli, gdyż aktualne są w bardzo złym stanie.

Kontakt: Tamara Kanecka
tel. 691401584

W każdym z nas tkwi moc czynienia DOBRA!