2017-11-08

Już w listopadzie startuje kolejna edycja kursu Organizatora Turystyki. Jeśli nie możesz usiedzieć w miejscu, uwielbiasz piesze wędrówki, a w następny weekend najchętniej rzuciłbyś wszystko i pojechał w góry…  to dobrze trafiłeś. W naszym klubie spotkasz ludzi o niebanalnych pasjach.

 

Czego możesz się dowiedzieć w trakcie naszego Kursu Organizatora Turystyki PTTK?

 

W trakcie kursu odbędzie się cykl wykładów dotyczących podstawowych zagadnień związanych z turystyką. Poruszają one tematy obejmujące między innymi organizację imprez turystycznych, terenoznawstwo, geografię Pomorza czy też pierwszą pomoc.

 

Oprócz części teoretycznej, każdy uczestnik będzie miał okazję wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce. Nauczy się jak posługiwać się kompasem i mapą, w trakcie rajdów terenowych będzie musiał sam poprowadzić grupę.

 

Kiedy odbywają się wykłady?

 

Wykłady będą odbywać się w każdą środę o godzinie 18:15 na Politechnice Gdańskiej w Bratniaku. Pierwszy wykład startuje 8 listopada 2017 roku.

Wszystkich chętnych zapraszamy również na spacerek integracyjny (4 listopada 2017 roku). Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/157139084884583/

Masz pytania? Pisz śmiało na: akkgdakki@gmail.com lub na nasz Fanpage AKK GDAKK