Zmiana nazwy AKK GDAKK

Drodzy miłośnicy turystyki, Klubowicze, Sympatycy i drogie Grzyby (czyli Ci trochę starsi Klubowicze – już nieaktywni, ale darzeni przez nas olbrzymim szacunkiem)

W czwartek (11 kwietnia 2019 roku) na Nadzwyczajnym Walnym Zebraniu AKK GDAKK najwyższa władza w Klubie, czyli Walne Zebranie, podjęło decyzję o zmianie z dniem 1 czerwca 2019 roku dotychczasowej nazwy Klubu – Akademicki Klub Kadry GDAKK (AKK GDAKK) na Akademicki Klub Turystyczny GDAKK (AKT GDAKK).

Chcieliśmy zaznaczyć, że nie zmienia się nasza tożsamość. Zmienia się tylko część nazwy, która wskazuje na to, czym obecnie się zajmujemy. Pamiętamy o naszej 50-letniej historii i o tym, że Klub przez wiele lat zrzeszał i kształcił kadrę do prowadzenia obozów. Nazwy GDAKK używamy obecnie jako nazwy własnej, ale wciąż kryje się w niej znany nam skrót – AKK.

W ciągu najbliższych miesięcy będziecie obserwować zmiany dotyczące nazwy: między innymi na stronie internetowej, na fanpage, w logo.

Pamiętajcie, że dalej pozostajemy łaknącymi przygód i niemogącymi usiedzieć w miejscu GDAKKami! Przed nami kolejne rajdy, wyprawy, spotkania kursu Organizatora Turystki PTTK i imprezy na orientację, do których możecie dołączyć.

Z turystycznym pozdrowieniem,
Zarząd Klubu